POSTUPAK REAKREDITACIJE POSLIJEDIPLOMSKOG SVEUČILIŠNOG ZNANSTVENOG STUDIJA

DOKTORSKI STUDIJ IZ VETERINARSKIH ZNANOSTI

Poziv doktorandima i alumnima na sastanak sa stručnim povjerenstvom.

Poštovani,
doktorski studij iz Veterinarskih znanosti Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu nalazi se u postupku reakreditacije od strane Agencije za znanost i visoko obrazovanje.
U tu svrhu naš Fakultet posjetit će 5. prosinca 2016. godine međunarodno stručno povjerenstvo u sastavu:

prof. dr. sc. Suzanne Held (University of Bristol)
prof. dr. sc. David Sargan (University of Cambridge)
dr. sc. Prateek Mahalwar (Max Planck Institute for Developmental Biology)
Vitalina Drobnytska, doktorandica (University of Greenwich)
Marina Grubišić, koordinatorica (AZVO)

Prigodom posjeta, odvojeni sastanci stručnog povjerenstva s doktorandima i alumnima sastavni su dio Protokola.

Ljubazno Vas molimo da se 5. prosinca 2016. godine u što većem broju odazovete na sastanak sa stručnim povjerenstvom koje bi željelo čuti i vaš glas. Protokol sastanka nalazi se u prilogu.

Sastanci s Povjerenstvom održat će se prema Protokolu u Dvorani za sjednice Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Više o samom postupku reakreditacije možete naći na mrežnoj stranici Agencije: https://www.azvo.hr/hr/vrednovanja/postupci-vrednovanja-u-visokom-obrazovanju/reakreditacija-doktorskih-studijskih-programa

S poštovanjem,

Doc. dr. sc. Dean Konjević, Dipl. ECZM

Prodekan za znanost, poslijediplomske studije i cjeloživotno učenje