DSC_7950U petak 9. studenoga 2018. godine Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu obilježit će svoju 99. obljetnicu. Svečana sjednica Fakultetskoga vijeća održat će se u Velikoj predavaonici glavne zgrade s početkom u 11 sati uz nazočnost brojnih uzvanika – rektora i prorektora Sveučilišta u Zagrebu, dekana sastavnica Sveučilišta, predstavnika državnih i lokalnih upravnih tijela, dekana veterinarskih fakulteta u regiji te predstavnika veterinarskih institucija i organizacija.

Uz pozdravne riječi dekana prof. dr. sc. Nenada Turka prisutnima će se obratiti i ugledni uzvanici. Uslijedit će osvrt na aktivnosti Fakulteta u protekloj akademskoj godini te dodjela priznanja umirovljenim i zaslužnim djelatnicima. Povodom svoje obljetnice Fakultet će dodijeliti i nagrade najuspješnijim studentima, a tvrtka Genera – Dechra i Veterinarska stanica Vrbovec uručit će stipendije i novčanu nagradu. Svečanu će sjednicu uveličati nastup zbora i orkestra Veterinarskoga fakulteta Ab ovo, a proslava će završiti prigodnim domjenkom.

Ured dekana Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu