U organizaciji Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu 15. svibnja 2017. održan je zajednički sastanak predstavnika radne skupine VetNEST udruženja (Task force unit) i CEEPUS koordinatora. Na sastanku su sudjelovali predstavnici Austrije, Mađarske, Poljske, Češke, Slovačke, Slovenije, Srbije, Bosne i Hercegovine i Makedonije. Dogovorene su aktivnosti oko ljetnih škola te se razgovaralo o budućim zajedničkim projektima. Radi bolje vidljivosti VEtNEST grupacije dogovoreno je da se izrade logo i memorandum udruženja te da se otvori Facebook profil. U planu je da se jednom godišnje okupe članovi radne skupine VetNEST-a i CEEPUS koordinatori kako bi se pripremili materijali za godišnju skupštinu koja se uobičajeno održava početkom svake akademske godine.

vetnest

Veterinarski fakultet u Zagrebu dobio je pohvale za Ljetnu školu „Zoonoze“, održanu u Dubrovniku od 23. do 30. travnja ove godine. Iznimno nam je zadovoljstvo što smo preuzimanjem predsjedništva VetNEST-a u listopadu 2016. potaknuli brojne aktivnosti vezane uz zajedničku suradnju i razmjenu studenata i nastavnog osoblja među zemljama članicama.