Fakultetsko vijeće Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, na prijedlog Vijeća doktorskog studija, na svojoj sjednici od 22. veljače 2017. godine prihvatilo je Vašu molbu za upis na poslijediplomski sveučilišni doktorski studij iz Veterinarskih znanosti.

Popis kandidata za upis na doktorski studij iz Veterinarskih znanosti u ak. god. 2016./2017.:

Ime i prezime kandidata Završeni studij Preporuke Potencijalni mentor
1. Balenović Igor Medicinski fakultet Zagreb prof. dr. sc. Ž. Grabarević, prof. dr. sc. M. Robić doc. dr. sc. J. Šuran
2. Butković Ivan Veterinarski fakultet Zagreb doc. dr. sc. I. Folnožić
3. Jurković Daria Veterinarski fakultet Zagreb doc. dr. sc. A. Beck
4. Kajin Filip Veterinarski fakultet Zagreb prof. dr. sc. V. Matijatko
5. Krofak Sonja Medicinski fakultet Zagreb doc. dr. sc. J. Šuran
6. Nervo Vedran Veterinarski fakultet Zagreb prof. dr. sc. M. Samardžija
7. Srzić Ivana Medicinski fakultet Zagreb prof. dr. sc. D. Vnuk
8. Staklarević Neven Veterinarski fakultet Zagreb prof. dr. sc. D. Gereš, prof. dr. sc. M. Samardžija prof. dr. sc. D. Gereš
9. Tadić Marinela Filozofski fakultet Zagreb i

Veterinarski fakultet Zagreb

prof. dr. sc. B. Šeol Martinec
10. Tumpa Andrea Farmaceutsko-biokemijski fakultet Zagreb prof. dr. sc. R. Barić Rafaj
11. Vlahek Ivan Veterinarski fakultet Zagreb prof. dr. sc. V. Sušić
12. Žumbar Katarina Veterinarski fakultet Zagreb doc. dr. sc. Z. Vrbanac, DACVSMR
13. Žužul Slavko Veterinarski fakultet Zagreb doc. dr. sc. M. Ostović

Vijeće doktorskog studija poziva Vas na razgovor 27. veljače 2017. godine u 10.00 sati. Razgovor će se održati u Tajništvu Veterinarskoga fakulteta u Dvorani za sjednice.

Upisi traju od 27. veljače do 3. ožujka 2017. godine, u vremenu od 8.00 do 12.00 sati i od 13.00 do 15.00 sati.
Podsjećamo Vas da svi potrebni dokumenti navedeni u Natječaju moraju biti originali ili službeno ovjerene kopije.

Detaljne informacije možete dobiti u Referadi za poslijediplomsku nastavu na telefon +385 1 2390 105.