Fakultetsko vijeće Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, a na prijedlog Vijeće specijalističkog studija, na svojoj sjednici od 22. veljače 2017. godine prihvatilo je Vašu molbu za upis na poslijediplomski specijalistički studij.

Popis kandidata za upis na poslijediplomske specijalističke studije u ak. god. 2016./2017., po smjerovima:

a) Kirurgija, anesteziologija i oftalmologija s veterinarskom stomatologijom: Bešić Tarik, Čajko Peštaj Ninoslava, Dizdarević Ajla, Haramina Tomislav, Karaula Vanja, Komić Jerkan Zlata, Lozinjak Ivan, Mažar Zdenko, Pavun Dubravko i Ritterman Željana.

b) Patologija i uzgoj domaćih mesoždera: Crnec Ivana, Marin Hana, Matić Ana i Šetina Sanja.

c) Unutarnje bolesti: Boljevac Ivana, Hasanović Tara i Karula Hrvoje.

d) Sudsko veterinarstvo: Bobinac Marija.

e) Uzgoj i patologija egzotičnih kućnih ljubimaca: Makovec Vlatka.

f) Veterinarska patologija: Huber Doroteja i Medven Zagradišnik Lidija.

g) Higijena i tehnologija hrane životinjskoga podrijetla: Pavliša Ivan i Tutnjilović Dragan.
Upisi traju od 27. veljače do 3. ožujka 2017. godine, u vremenu od 8.00 do 12.00 sati i od 13.00 do 15.00 sati.
Podsjećamo Vas da svi potrebni dokumenti navedeni u Natječaju moraju biti originali ili službeno ovjerene kopije.

Detaljne informacije možete dobiti u Referadi za poslijediplomsku nastavu na telefon +385 1 2390 105.