U dvodnevnom su posjetu na Veterinarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu 11. i 12. svibnja boravili predstavnici Sveučilišta veterinarske medicine u Budimpešti, rektor dr. Péter Sótonyi i prorektor za međunarodnu suradnju dr. Tibor Bartha, te predstavnici Mađarske veterinarske komore, predsjednik dr. Gábor Gönczi i tajnik dr. Atila Kos. S predstavnicima najvažnijih veterinarskih ustanova u Mađarskoj razgovarali smo o unapređenju dosadašnje bilateralne suradnje, posebice u okviru studija veterinarske medicine na engleskom jeziku, te je dogovoreno potpisivanje ugovora o strateškom partnerstvu u rujnu ove godine u Budimpešti.

posjet_1 (Medium)

U sklopu posjeta gosti iz Budimpešte obišli su Klinike Veterinarskoga fakulteta i edukativnu izložbu Reptilomanija+.

posjet_2 (Medium)