Obavijest za buduće mentore doktoranada!

Poštovani, Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu organizira radionicu s ciljem osposobljavanja budućih mentora na doktorskom studiju iz Veterinarskih znanosti. Radionica je otvorenog tipa, a namijenjena je poglavito djelatnicima fakulteta u znanstvenom i znanstveno-nastavnom zvanju koji do sada nisu bili mentori na doktorskom studiju. Pohađanje radionice je jedan od preduvjeta za mentorstvo.

Radionica će se održati 27. studenoga 2017. godine u predavaonici Zavoda za fiziku s početkom u 12.00 sati.

Prijave za radionicu primaju se putem elektroničke pošte vedrana.psenica@vef.hr do 22. studenoga 2017. godine.

doc. dr. sc. Dean Konjević, Dipl. ECZM
prodekan za znanost, poslijediplomske studije  i cjeloživotno učenje

Download (PDF, 56KB)