Sudjelovanje Veterinarskog fakulteta na Danu karijera u Velikoj Gorici

02.03.2023., Događanja, URKAPS

Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu sudjelovao je na Danu karijera u Srednjoj školi Velika Gorica u organizaciji Goričkog kluba mladih. Srednja škola Velika Gorica ima nekoliko različitih programa među kojima su i program opće gimnazije te program prirodoslovno-matematičke gimnazije.

Cilj organizatora bio je predstaviti fakultete srednjoškolcima u njima poznatom okruženju motivirajući ih tako da slobodno postavljaju pitanja i saznaju sve što iz zanima vezano uz buduće studiranje od upisnih uvjeta, programa studiranja, do mogućnosti zapošljavanja.

Naš fakultet predstavljali su i vješto odgovarali na upite srednjoškolaca studentica Petra Ricijaš i Valentina Kos te Iva Lehunšek Panić, prof. pedagogije. Učenicima ove gimnazije približili smo veterinarsku medicinu i, nadamo se, pomogli u odabiru budućega zanimanja. Na Danu karijera u Velikoj Gorici uz naš fakultet predstavile su se i sve druge sastavnice Sveučilišta u Zagrebu.

Zahvaljujemo organizacijskom timu Goričkog kluba mladih na pozivu i vrlo dobroj organizaciji susreta.