Predstavljanje udžbenika „Fiziologija domaćih životinja”

17.07.2018., Novosti

U petak 15. prosinca 2017. na Veterinarskom je fakultetu održano predstavljanje sveučilišnog udžbenika „Fiziologija domaćih životinja“ urednika prof. dr. sc. Suzane Milinković Tur i prof. dr. sc. Miljenka Šimprage. Knjigu su predstavili recenzenti prof. dr. sc. Miodrag Lazarević s Katedre za fiziologiju i biokemiju Fakulteta veterinarske medicine Sveučilišta u Beogradu te prof. dr. sc. Snježana Vuković sa Zavoda za anatomiju, histologiju i embriologiju Veterinarskoga fakulteta u Zagrebu. Udžbenik je zamišljen kao vodič za razumijevanje tjelesnih funkcija kod sisavaca i ptica i iako je primarno namijenjen studentima veterinarske medicine i animalnih znanosti, pogodan je za sve sveučilišne programe koji uključuju osnove fiziologije sisavaca i ptica, a zasigurno će biti od pomoći i veterinarima koji rade u kliničkoj praksi. Udžbenik „Fiziologija domaćih životinja“ objavila je Naklada Slap.

Ključne riječi: