Veterinarski fakultet donirao hranu za životinje

17.12.2018., Novosti

Ususret božićnim i novogodišnjim blagdanima Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu donirao je hranu udrugama koje brinu o napuštenim životinjama. Ukupno 1.104 kg hrane podijeljeno je Skloništu za životinje Velika Gorica, Udruzi za zaštitu životinja Spas u Varaždinu i ZEU Prijatelji životinja i prirode u Čakovcu. Ugovore o donaciji u prostoru Fakulteta 17. prosinca 2018. potpisali su predstavnik skloništa iz Velike Gorice Marko Kos i predstavnik ZEU Prijatelji životinja i prirode Goran Stojanović te dekan Veterinarskoga fakulteta prof. dr. sc. Nenad Turk.

Iznimno nam je zadovoljstvo što smo u vrijeme božićnog darivanja ovom gestom razveselili mnoge napuštene životinje i istodobno udrugama koje vode brigu o njima barem na neko vrijeme olakšali njihov hvalevrijedan angažman.