Natječaj za CEEPUS stipendije u ljetnom semestru akademske godine 2022./2023. ZA STUDENTE

17.10.2022., Ostale obavijesti, Stipendije i natječaji, Studentska referada

Poštovani, raspisan je natječaj za CEEPUS stipendije u ljetnom semestru ak. god. 2022./2023. za studente:

• Košice  1 student  (stipendija u trajanju od mjesec dana)
  • Brno 1 student (stipendija u trajanju od mjesec dana)
  • Ljubljana 1 student (stipendija u trajanju od mjesec dana)
  • Beograd 1 student (stipendija u trajanju od mjesec dana)
  • Beč     2 studenta (stipendije u trajanju od mjesec dana) (uvjet poznavanja njemačkog jezika)
  • Sarajevo “Ljetna škola Akvakulture” – 5 studenata (trajanje ljetne škole – 7 dana)

Zainteresirani studenti dostavljaju svoju prijavu, kratak životopis, motivacijsko pismo i prijepis ocjena u Prijamni ured Veterinarskog fakulteta. Rok za prijavu je 21. listopada (petak) 2022. godine do 12.00 sati.

Odabir kandidata, razmatranje prijava i formiranje liste prioriteta odredit će Povjerenstvo za CEEPUS za akademsku godinu 2022/ 2023. Više informacija o CEEPUS stipendijama možete pronaći na https://www.vef.unizg.hr/suradnja/ceepus/ ili kontaktiranjem CEEPUS koordinatorice: doc. dr. sc. Diana Brozić (diana.brozic@vef.hr)