Ostale obavijesti

02. srp.
[UPISI] Rezultati testiranja psihomotoričkih sposobnosti- 3.7.2019.

Poštovani kandidati, rezultate testa psihomotoričkih sposobnosti možete vidjeti na mrežnim stranicama „Postani student“ NISpVU-a Nacionalnog informacijskog sustava prijave na visoka učilišta https://www.postani-student.hr/ prijavom u sustav svojim elektroničkim identitetom od 3. srpnja 2019. iza 15.00. sati Žalbe na dodatnu provjeru znanja (Test psihomotorike) i zahtjev za uvid u dokumentaciju predaju se osobno u pisanom obliku 4….

27. lip.
Obavijest o radnom vremenu Studentske referade u vrijeme godišnjih odmora

Obavještavaju se studenti da zbog korištenja godišnjeg odmora  u periodu od 29. srpnja 2019. do 20. kolovoza 2019. godine Studentska referada neće raditi, stoga Vas molimo da sve što Vam je potrebno obavite do 26. srpnja 2019. godine. S poštovanjem, Prodekanica za integrirani studij i studente izv. prof. dr. sc. Andrea Gudan Kurilj, DECVP i…

19. lip.
Obavijest o obrani završnog specijalističkog ispita

Obrana završnog specijalističkoga ispita Tea Lisičića će se održati u ponedjeljak 1. srpnja 2019. godine u 11.00 sati u prostoru Zavoda za higijenu, tehnologiju i sigurnost hrane Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

18. lip.
Nastupno predavanje dr. sc. Jelene Gotić

Nastupno predavanje dr. sc. Jelene Gotić pod naslovom “Astma konja” održati će se 2. srpnja 2019. u 12.00 sati u Kliničkoj predavaonici Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

14. lip.
Obavijest pristupnicima Testu psihomotoričkih sposobnosti u ljetnom roku

Poštovani, zahvaljujemo kandidatima na iskazanom interesu za upis integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija veterinarske medicine. Ujedno Vas obavještavamo da će se provedba Testa psihomotoričkih sposobnosti održati 1. srpnja 2019. Raspored održavanja testiranja bit će objavljen na mrežnim stranicama Fakulteta pet dana prije održavanja.

17. svi.
Obavijest studentima XII semestra akademske godine 2018./2019.

Poštovani studenti i studentice, uvijet za izlazak na ispit iz predmeta Sudsko veterinarstvo su: upisani, odslušani i položeni SVI obavezni, obavezno-izborni i izborni predmeti a stručno-terenska nastava  NIJE UVIJET, ali MORA BITI odrađena zaključno do 06.09.2019. kada ste u obvezi dostaviti u Referadu za integrirani studij ispunjen, ovjeren i potpisan DNEVNIK STRUČNO-TERENSKE PRAKSE Studentska referada

15. svi.
Obavijest o javnoj obrani doktorskog rada

Obavijest o javnoj obrani doktorskog rada Velimira Berte pod naslovom: “Utjecaj egzogenog melatonina na biokemijske pokazatelje i antioksidacijski status sjemene plazme francuskih alpskih jarčeva izvan rasplodne sezone” koja će se održati u utorak 21. svibnja 2019. godine u 10:00 sati.

07. svi.
Promocija sveučilišnh magistara

Promocija sveučilišnih magistara Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održat će se u velikoj predavaonici u petak 10. svibnja 2019. godine s početkom u 11.00 sati.