Tajništvo

Tajnik

Josip Brstilo, mag. iur.
telefon: +385 1 2390 102
e-adresa: josip.brstilo@vef.hr

Odsjek za pravne i kadrovske poslove

Rukovoditeljica Odsjeka za pravne i kadrovske poslove
Mirjana Mikulčić Blaznik, mag. iur.

telefon: +385 1 2390 189
e-adresa: mblaznik@vef.hr

Voditeljica kadrovske službe

Snježana Zrilić, dr. med. vet.
telefon: +385 1 2390 104
e-adresa: szrilic@vef.hr

Suradnica u Odsjeku za pravne i kadrovske poslove

Ksenija Pahinger Matuška
telefon: +385 1 2390 104
e-adresa: ksenija.pahinger@vef.hr

Odsjek za informatiku

Voditelj Odsjeka za informatiku
sc. Alen Hrastnik
telefon: +385 1 2390 226
e-adresa: alen.hrastnik@vef.hr

Stručni suradnik u Odsjeku za informatiku

Alen Artuković, univ. bacc. oec.
telefon: +385 1 2390 331
e-adresa: aartukovic@vef.hr

Stručni suradnik u Odsjeku za informatiku

Marko Poletto, dr. med. vet.
telefon: +385 1 2390 331
e-adresa: marko.poletto@vef.hr

Odsjek za održavanje i tehničke poslove

Voditelj Odsjeka za održavanje i tehničke poslove
Stjepan Artuković

telefon: +385 1 2390 116
e-adresa: sartukov@vef.hr

Suradnik u Odsjeku za održavanje i tehničke poslove

Jurica Ćutuk
telefon: +385 1 2390 116
e-adresa: jurica.cutuk@vef.hr

Suradnica za poslove nabave i dostave

Marina Kocijan
telefon: +385 1 2390 209
e-adresa: mkocijan@vef.hr

Suradnica za prijem i otpremu pošte

Katica Koletić
telefon: +385 1 2390 129
e-adresa: katica.koletic@vef.hr

Telefonska centrala

Božica Putarek
telefon: +385 1 2390 111
e-adresa: bozica.putarek@vef.hr

Domar

Ivo Koletić
telefon: +385 1 2390 111
e-adresa: ivo.koletic@vef.hr

Odsjek za zaštitu na radu

Voditeljica Odsjeka za zaštitu na radu
sc. Darinka Pranjić
telefon: +385 1 2390 359
e-adresa: darinka.pranjic@vef.hr

Suradnica u Odsjeku za zaštitu na radu

Nevenka Božičević
telefon: +385 1 2390 256
e-adresa: nevenka.bozicevic@vef.hr

Središnji fakultetski arhiv i pisarnica

Voditeljica
Edita Francišković, dipl. oec.

telefon: +385 1 2390 154
e-adresa: edita.franciskovic@vef.hr

Suradnica za poslove pisarnice

Nevenka Čuk Kostrec
telefon: +385 1 2390 107
e-adresa: nkostrec@vef.hr