Zavod za rendgenologiju, ultrazvučnu dijagnostiku i fizikalnu terapiju

U Zavodu za rendgenologiju i ultrazvučnu dijagnostiku obavljamo dijagnostičke pretrage nativne i kontrastne radiografije te ultrazvučne pretrage domaćih životinja, kućnih ljubimaca, egzotičnih i divljih životinja, prema uputi veterinara koji je izvršio pregled. Ambulanta za fizikalnu terapiju raspolaže svim suvremenim uređajima i metodama rehabilitacije i fizikalne terapije kućnih ljubimaca.

Zavod za rendgenologiju, ultrazvučnu dijagnostiku i fizikalnu terapiju

Radnim danom i subotom: 9 – 11 i 16 – 18 sati
Nedjeljom i blagdanom: 9 – 11 sati

Ambulanta za fizikalnu terapiju:
Radnim danom: 9 – 12 sati

Ultrazvučne pretrage obavljamo uz prethodnu narudžbu na telefone:

01/ 2390 – 401
01/ 2390 – 405

Ambulanta za fizikalnu terapiju:
01/ 2390 – 407

prof. dr. sc. Damir Stanin

Predstojnik; redoviti profesor, trajno zvanje
Damir Stanin

doc. dr. sc. Zoran Vrbanac

docent
Zoran Vrbanac

doc. dr. sc. Hrvoje Capak

docent
Hrvoje Capak

univ. mag. med. vet. Branimir Škrlin

stručni suradnik
Branimir Škrlin

univ. mag. med. vet. Dino Stanin

stručni suradnik
Dino Stanin

rtg. tehn. Davor Mataić

Davor Mataić

dr. med. vet. Vesna Moravek

Ured
Vesna Moravek

Iz usluge očitavamo rendgenske snimke učinjene izvan Veterinarskog fakulteta.

Za uzgojne jedinke pasa i mačaka ovlašteni smo izdavati ocjene potrebne za uzgojne preglede.

Preporuča se narudžba za snimanja i ocjenu pred uzgojni pregled, a obavezna je u slučaju dolaska s više od 2 životinje.

NAPOMENA: Za pojedina snimanja obavezno je sedirati ili anestezirati životinju, za što je neophodna koordinacija sa uputnim doktorom veterinarske medicine.

AMBULANTA ZA FIZIKALNU TERAPIJU

Ambulanta raspolaže svim suvremenim uređajima i metodama rehabilitacije i fizikalne terapije kućnih ljubimaca. Za termin terapije obavezna je prethodna narudžba.

Zainteresirani ste za studiranje na Veterinarskom fakultetu?

Više o programima