Klinika za kirurgiju, ortopediju i oftalmologiju

Pregledi na Klinici za kirurgiju, ortopediju i oftalmologiju obavljaju se radnim danom u vremenu od 9 do 11 sati. U tom vremenu moguće je obaviti specijalističke preglede, a preporučuje se prije dolaska kontaktirati osoblje na dolje navedene e-mailove.
Kirurgija: kirurgija@vef.unizg.hr
Oftalmologija: oftalmologija@vef.unizg.hr
Ortopedija: ortopedija@vef.unizg.hr
Stomatologija: stomatologija@vef.unizg.hr
Anestezija: anestezija@vef.unizg.hr
Kirurgija konja: konji@vef.unizg.hr

U popodnevnim satima, subotom te nedjeljom i blagdanom zbog manjeg broja osoblja na klinici nismo u mogućnosti obavljati sve vrste pregleda. Za sve životno ugrožene pacijente osiguran je prijem 0 – 24 sata u sklopu dežurstva Sveučilišne veterinarske bolnice.

Primanje pacijenata za operaciju
Na dogovorene operacijske zahvate i anesteziju pacijente zaprimamo svaki dan u vremenu od 8 do 8,30 sati. Na prijem je potrebno donijeti knjižicu pacijenta, sve nalaze bitne za operacijski zahvat te elizabetanski ovratnik. Pacijent ne smije ništa jesti od 22 sata dan prije operacije, a vodu može piti do ujutro. Ako se odstupa od ovog protokola, o tome ćete dobiti obavijest od svog ordinarijusa. Preporučuje se da životinju dovede ista osoba koja je navedena kao vlasnik u knjižici. Vlasnik treba ostaviti broj telefona i e-mail na koji se može kontaktirati u svakom trenutku.

Pacijent ne može biti otpušten prije plaćanja. Plaćanje možete obaviti gotovinom i karticama, a plaćanje na rate može se obaviti samo karticama Zagrebačke banke.

Putem e-maila nismo u mogućnosti liječiti životinju. Za liječenje potrebno je obaviti pregled životinje. Ako imate dodatna pitanja u vezi s radom klinike, molimo Vas da kontaktirate predstojnika klinike na e-mail: dvnuk@vef.unizg.hr.

Klinika za kirurgiju, ortopediju i oftalmologiju

Radno vrijeme

Radno vrijeme ambulanti Klinike za kirurgiju, ortopediju i oftalmologiju Veterinarskog fakulteta

Radnim danom 9 – 11 sati i 16 – 18 sati

Subotom 9 – 11 sati i 16 – 18 sati

Nedjeljom i blagdanom 9 – 11 sati

Kirurgija: kirurgija@vef.unizg.hr

Oftalmologija: oftalmologija@vef.unizg.hr

Ortopedija: ortopedija@vef.unizg.hr

Stomatologija: stomatologija@vef.unizg.hr

Anestezija: anestezija@vef.unizg.hr

Kirurgija konja: konji@vef.unizg.hr

Telefon: 01/ 2390 – 315

Klinika za kirurgiju, ortopediju i oftalmologiju pruža usluge kirurških zahvata iz područja ortopedije, meke kirurgije, oftalmologije, neurokirurgije, anesteziologije i stomatologije.

akademik Dražen Matičić

izvanredni profesor
Ozren Smolec

izv. prof. dr. sc. Marko Pećin

Izvanredni profesor; Prodekan za studij na engleskom jeziku i cjeloživotno učenje
Marko Pećin

dr. sc. Petar Kostešić

poslijedoktorand
Petar Kostešić

univ. mag. med. vet. Mirna Abaffy Kirin

stručna suradnica
Mirna Abaffy Kirin

dr. sc. Marija Lipar

viša stručna suradnica
Marija Lipar

dr. sc. Valentina Plichta

poslijedoktorandica

dr. sc. Petra Dmitrović

viši asistent
Petra Dmitrović

– Specijalistički pregledi i konzultacije obavljaju se radnim danom u jutarnjem terminu rada ambulante.

– Za svaki operacijski zahvat potrebno je dogovoriti termin, osim za hitne pacijente.

– Pri dolasku na Kliniku molimo Vas da se upišete u upisnu listu koja se nalazi u prijemnom pultu. Pacijenti se prozivaju prema hitnosti i redoslijedu dolaska pojedinom ordinarijusu ili dežurnom doktoru.

Zainteresirani ste za studiranje na Veterinarskom fakultetu?

Više o programima