Laboratorij Klinike za unutarnje bolesti

U laboratoriju Klinike za unutarnje bolesti Veterinarskog fakulteta obavlja se laboratorijska dijagnostika iz područja medicinske biokemije, laboratorijske hematologije, koagulacija i citologije. Rad laboratorija u skladu je s pravilima dobre laboratorijske prakse, a kontrola kvalitete rada provodi se svakodnevno, kao i sudjelovanjem u vanjskoj kontroli kvalitete putem Hrvatskog društva za medicinsku biokemiju i laboratorijsku dijagnostiku.

Laboratorij Klinike za unutarnje bolesti

Radnim danom: 9 – 16 sati
Subotom: 9 – 13 sati

Hematološki laboratorij 01/2390-351
Biokemijski laboratorij 01/2390-352

dr. sc. Blanka Beer Ljubić

Biokemijski laboratorij Klinike za unutarnje bolesti
Blanka Beer Ljubić

dipl. ing. Jadranka Foršek

Hematološki laboratorij
Jadranka Foršek

Zainteresirani ste za studiranje na Veterinarskom fakultetu?

Više o programima