Laboratorij Klinike za unutarnje bolesti

U laboratoriju Klinike za unutarnje bolesti Veterinarskog fakulteta obavlja se laboratorijska dijagnostika iz područja medicinske biokemije, laboratorijske hematologije, koagulacija i citologije. Rad laboratorija u skladu je s pravilima dobre laboratorijske prakse, a kontrola kvalitete rada provodi se svakodnevno, kao i sudjelovanjem u vanjskoj kontroli kvalitete putem Hrvatskog društva za medicinsku biokemiju i laboratorijsku dijagnostiku.

Laboratorij Klinike za unutarnje bolesti

Radnim danom: 9 – 16 sati
Subotom: 9 – 13 sati

Hematološki laboratorij 01/2390-351
Biokemijski laboratorij 01/2390-352

Blanka Beer-Ljubić, dr. sc.

stručna savjetnica
Blanka Beer-Ljubić

Jadranka Foršek, dipl. ing.

Hematološki laboratorij
Jadranka Foršek

Zainteresirani ste za studiranje na Veterinarskom fakultetu?

Više o programima