100 godina VEF-a

Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu ove godine obilježava 100 godina postojanja, čime se ubraja u pet najstarijih sastavnica Sveučilišta. Tijekom svih tih godina Fakultet i veterinarska profesija pokazali su i opravdali svoju društvenu važnost u službi zaštite jednog zdravlja, što je i slogan ovogodišnje proslave.

Danas je Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu europski prepoznata, vrhunska obrazovna institucija priznate kvalitete, vodeća u ovom dijelu Europe, što dokazuje i studijem veterinarske medicine na engleskom jeziku.

Za ovu važnu obljetnicu djelatnici fakulteta, studenti, ali i naši alumni, planiraju brojna događanja kojima će obilježiti prvih stotinu godina.

Uključite se svi svojim prijedlozima da zajedništvom generacija predstavimo i podržimo naš fakultet i osnažimo svoju profesiju.

Događanje podržavaju:

Grad Zagreb