Potpora ukrajinskim studentima veterinarske medicine

08.03.2022., Novosti

Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu izražava iskrenu podršku ukrajinskom narodu zbog agresije na suverenost Republike Ukrajine. Duboko žalimo zbog stradanja ukrajinskog naroda i iskreno suosjećamo sa svim ukrajinskim studentima i kolegama nastavnicima.

Uz nadu za okončanje svih napada na teritorij Republike Ukrajine, želimo se uključiti u pomaganje stradalom ukrajinskom narodu te ukrajinskim studentima veterinarske medicine nudimo mogućnost nastavka studija na Veterinarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

To uključuje:

1. Besplatan nastavak školovanja od prve do šeste godine na hrvatskom ili engleskom jeziku.
  2. Mogućnost završavanja dijelova svog studija na našem fakultetu, kao dio programa razmjene studenata.
  3. Završavanje kliničke prakse na klinikama našeg fakulteta uz terensko-stručni rad.
  4. Besplatnu prehranu u obliku ručka i večere u restoranima studentske prehrane.
  5. Pružanje kontinuirane podrške razvoju njihove karijere uz akademsko i psihološko savjetovanje (Ured za razvoj karijere, akademsko i psihološko savjetovanje; +385 1 2390 330; ilehpan@vef.unizg.hr)
  6. Individualan pristup rješavanju problema i izostanaka s nastave uzrokovanih trenutačnom situacijom.