Bal veterinara

25.11.2019., Novosti

Dana 23. studenoga 2019. godine u Kristalnoj dvorani hotela Westin održan je Bal veterinara, kao završni događaj proslave 100. obljetnice Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Uz nazočnost rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damira Borasa, prorektora prof. dr. sc. Miljenka Šimprage, pomoćnice ministrice poljoprivrede mr. sc. Tatjane Karačić, izaslanika gradonačelnika grada Zagreba i višega stručnog savjetnika pročelnika Gradskog ureda za obrazovanje Ivana Matijevića, dekana prof. dr. sc. Nenada Turka, idejne začetnice i organizatorice bala prof. dr. sc. Kristine Matković, prodekana, profesora, asistenata i studenata Veterinarskoga fakulteta, brojne kolegice i kolege zaplesali su na taktove poznatih svjetskih i domaćih evergreena u vrhunskoj izvedbi Jazz-orkestra Hrvatske vojske pod ravnanjem mo. Davora Dropuljića i soliste Brunu Oberan i Adalberta Turnera Jucija.

Neka vam predivnu večer glazbe i ponosa dočaraju ove fotografije kojima smo ovjekovječili Bal veterinara.

prof. dr. sc. Kristina Matković