Drugi Dan studenata održan na Veterini

23.05.2019., Novosti

Drugi po redu Dan studenata na Veterinarskom fakultetu održao se 10. svibnja 2019. Cjelodnevni program započeo je doručkom i kavom za sve studente koji su došli na jutarnja predavanja. Na štandovima studentskih udruga mogle su se kupiti majice, glasalo se za najdražeg profesora, a dijelili smo i novi broj studentskog znanstveno-stručnog časopisa Veterinar. Pozitivna atmosfera nastavila se i na sportskim borilištima, gdje su se održavali turniri u nogometu i uličnoj košarci.

Kako uz gledanje sportskih aktivnosti uvijek ide i hrana, studentima je priređena i roštiljada, tako da smo da je dan bio potpun. Najbolji su pobijedili, odabrani su najbolji profesori, gladne smo nahranili i svi se uz to dobro zabavili. Sljedeće godine stoga očekujemo još veći broj ljudi jer je ovaj dan pravi praznik studenata na Veterinarskom fakultetu.