Festival povijesti Kliofest 2019.

08.05.2019., Novosti

Kliofest je festival koji povezuje one koji pišu tekstove o povijesnim temama sa širom javnošću i svima zainteresiranima za zbivanja u davnim i ne tako davnim vremenima. Među brojnim događanjima koja će obilježiti ovogodišnji festival povijesti svoje je mjesto našao i Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu. U Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u četvrtak 16. svibnja u 10 sati predavanje će održati prof. dr. sc. Petar Džaja sa studentima veterine. Osim što će moći pogledati kratak film o veterinarskom fakultetu, posjetitelji će imati priliku čuti važne i zanimljive dijelove iz njegove stogodišnje povijesti. Pozivamo vas da dođete na predavanje i čujete poznate i manje poznate činjenice o našoj stoljetnoj instituciji.

Kliofest 2019. – programska knjižica

Kliofest 2019. Veterinarski fakultet