Obvezno nošenje zaštitnih maski u svim zatvorenim prostorima kao i na otvorenom prostoru u krugu Fakulteta

08.10.2020., Koronavirus, Novosti

Veterinarski fakultet­
Klasa: 501-05/20-01/01
Ur. broj: 251-61-01/139-20-205

Zagreb, 8. listopada 2020.

obvezno nošenje zaštitnih maski u svim zatvorenim prostorima kao i na otvorenom prostoru u krugu Fakulteta.

Uz obvezno nošenje maski podsjećamo na strogo pridržavanje svih ostalih protuepidemijskih mjera:

• obvezno mjerenje tjelesne temperature
  • izbjegavanje okupljanja
  • održavanje propisanog tjelesnog razmaka
  • često provjetravanje prostorija
  • često pranje ruku
  • dezinficiranje ruku i površina, posebice nakon korištenja zajedničkih prostorija.

Preporučujemo da se uredsko poslovanje, koliko je to moguće, provodi elektroničkim putem kako bi se smanjila mogućnost prijenosa respiratornih bolesti.

Dekan
Prof. dr. sc. Nenad Turk