Održan Svečani koncert Akademskog zbora “Ab ovo” i gostiju

18.11.2019., Novosti

U okviru proslave 100. godišnjice Veterinarskoga fakulteta 16. studenoga 2019. godine održan je Svečani koncert Akademskog zbora “Ab ovo” i gostiju u punoj Preporodnoj dvorani Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti. Uz zbor, pod ravnanjem mo. Josipa degl ‘Ivellia, nastupili su Lidija Horvat-Dunjko, Akademski muški zbor Fakulteta elektrotehnike i računarstva, TO “Gaj” i Mario Čopor na glasoviru.

Na koncertu smo imali priliku poslušati praizvedbu svečane pjesme “Vivat Veterina” autora tekta prof. dr. sc. Stjepana Pepeljnjaka i skladatelja mo. Josipa degl ‘Ivellia, posvećene dekanu prof. dr. sc. Nenadu Turku i zboru “Ab ovo” u čast 100. obljetnice Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Pogledajte i poslušajte neke od nastupa: