Poziv na Bal veterinara

29.03.2019., Novosti

Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu ove godine obilježava 100 godina postojanja. Tijekom svih tih godina Fakultet i veterinarska profesija pokazali su i opravdali svoju društvenu važnost u službi zaštite jednog zdravlja, što je i slogan ovogodišnje proslave.

Povodom ove važne obljetnice Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu 23. studenoga 2019. godine organizira Bal veterinara u Kristalnoj dvorani hotela Westin, Zagreb.

Dugogodišnja tradicija i brojne generacije veterinara baštine obvezu zaštite i promicanja ugleda ove plemenite profesije, te se nadamo da ćete prepoznati namjeru ovoga događaja. Bit će to dobra prilika za susret i ugodno druženje uz večeru, glazbu i ples.

Zbog toga Vas ljubazno molimo da ovu informaciju podijelite sa svim zainteresiranim djelatnicima te da nam do 15. svibnja 2019. godine na e-mail adresu: bal-veterinara-2019@vef.hr pošaljete broj zainteresiranih osoba, uključivši i pratnju, koje bi došle na ovaj događaj.

Ova informacija važna nam je zbog organizacije i rezervacije dostatnog broja mjesta.