Promocija novih doktorica i doktora veterinarske medicine

19.05.2023., Događanja, Novosti

U Velikoj predavaonici Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu 12. svibnja 2023. održana je promocija doktorica i doktora veterinarske medicine. Promociju su vodili: dekan prof. dr. sc. Marko Samardžija, prodekanica za integrirani studij i studente prof. dr. sc. Ksenija Vlahović i prodekan za financijsko poslovanje i investicije izv. prof. dr. sc Hrvoje Capak. Studente je kroz svečani protokol provela voditeljica Referade za integrirani studij Vesna Pavičić, univ. spec. rel. publ. Svečanim uručenjem diploma našim najmlađim doktoricama i doktorima veterinarske medicine obilježena je 100. obljetnica otkako je na Fakultetu dodijeljena prva diploma (16. svibnja 1923.).

Uz zahvalu svima i čestitke dekan prof. dr. sc. Marko Samardžija mladim je doktoricama i doktorima veterinarske medicine poručio: „Ja se nadam da u ovom svečanom trenutku osjećate ponos koji osjećamo i mi koji ćemo dodijeliti ove diplome. Danas, stotinu godina nakon dodijeljene prve diplome, iznimna mi je čast što vam kao dekan jednog od najboljih europskih veterinarskih fakulteta s ponosom mogu reći: ʻČestitam vam od srca! U vašem budućem radu i životu želim vam mnogo uspjeha, sreće, radosti i zadovoljstva!ʼ“

Vesna Pavičić, univ. spec. rel. publ.
Voditeljica Referade za integrirani studij

Izvor slika: Veterina portal