Studenti dodijelili priznanja najboljim nastavnicima

06.08.2018., Novosti

U sklopu manifestacije Dan studenata Veterinarskog fakulteta dodijeljena su i priznanja nastavnicima koje su studenti izabrali kao najbolje, i to prema sljedećem principu:

Svaka pojedina godina je birala po jednog njima najboljeg asistenta, docenta i profesora (izvanredni i redovni su u istoj kategoriji). Svaki student je mogao glasati samo za jednog asistenta, docenta, profesora. Svaka godina je mogla birati između svih nastavnika koje su do tada slušali (npr. 4. godina generacije je birala između svih nastavnika koji predaju na 1., 2., 3. i 4. godini).

Konkurencija je bila velika, a ovo su rezultati. Čestitamo izabranim nastavnicima i veselimo se sljedećem Danu studenata!

Najbolji nastavnici prema odabiru studenata su:

1. godine generacija 2017/2018: prof. Martina Đuras, doc. Ivana Stolić, asist. Ivan Vlahek

2. godina generacija 2016/2017: prof. Snježana Vuković, doc. Luka Krstulović, asist. Ivan Vlahek

3. godina generacija 2015/2016: prof. prof. Željko Mikulec, doc. Jelena Šuran, asist. Doroteja Huber

4. godina generacija 2014/2015: prof. Emil Gjurčević, doc. Marko Hohšteter, asist. Marko Pećin

5. godina generacija 2013/2014: prof. Emil Gjurčević, doc. Ozren Smolec, asist. Matko Perharić

6. godina generacija 2012/2013: prof. Boris Pirkić, doc. Ivan Folnožić, asist. Ivan Butković

Ključne riječi: