Video aktivnosti Plavog projekta

16.09.2019., Novosti

Kako se aktivnosti Plavi projekta primiču svom kraju pripremili smo video u kojem ukratko možete vidjeti čime su se u sklopu Plavog projekta bavili studenti veterine, njihovi nastavnici i mentori iz organizacija civilnog društva, Udruga Argonauta i Aquarium Pula – Morski obrazovni centar.

Video prikazuje aktivnosti “Plavog projekta” provedene u razdoblju pripreme i implementacije studentskih projekata, razvoj mentorskih programa te društveno korisnih projekata.

Veliko hvala studentima na sudjelovanju u pilot projektu društveno korisnog učenja te njihovom društvenom angažmanu.

Zahvaljujemo svima koji su omogućili provedbu projekata i pomogli u promociji društveno korisnih angažmana studenata. Podršku studentima tijekom razvoja društveno korisnog učenja programa pružili su profesori Veterinarskog fakulteta izv. prof. dr. sc. Martini Đuras, izv. prof. dr. sc. Tomislavu Gomerčiću i dr. sc. Maji Lukač te mentori iz Argonaute i Morskog obrazovnog centra Pula.

“Plavi projekt- doprinos razvoju programa društveno korisnog učenja na Veterinarskom fakultetu u Zagrebu” naziv je projekta kojeg provodi udruga Argonauta u partnerstvu s Veterinarskim fakultetom u Zagrebu i Morskim obrazovnim centrom iz Pule. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda, a ostvaren je u sklopu Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014. – 2020. Europskog socijalnog fonda te Poziva “Podrška razvoju partnerstava organizacija civilnog društva i visokoobrazovnih ustanova za provedbu programa društveno korisnog učenja”. Projekt traje 18 mjeseci (od 25. travnja 2018. do 25. Listopada 2019.), a njegova ukupna vrijednost iznosi 1.004.727,31 Kn. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda (ESF) u iznosu od 854.018, 21 Kn.