N A T J E Č A J koordinator projekta za rad na projektu

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU VETERINARSKI FAKULTET Heinzelova 55, 10000 ZAGREB

Raspisuje

N A T J E Č A J

za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme (36 mjeseci) u punom radnom vremenu na radnom mjestu:

koordinator projekta za rad na projektu „Razvoj visokoobrazovnih standarda zanimanja, standarda kvalifikacije i unaprjeđenje integriranog preddiplomskog i diplomskog studija veterinarske medicine uz primjenu HKO-a na Veterinarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu“ 1 izvršitelj

Uvjeti:

• visoka stručna sprema,
  • najmanje 5 godina radnog iskustva na pripremi ili provedbi projekata,
  • iskustvo administrativnoga vođenja najmanje jednog projekta,
  • napredno poznavanje rada na računalu,
  • znanje engleskog jezika (najmanje razina C1),
  • potvrdu o poznavanju hrvatskog jezika (razina B2) za strane državljane;
  • potvrdu o nekažnjavanju (ne stariju od šest mjeseci).

Uz prijavu na natječaj pristupnici trebaju priložiti:

– životopis;

– domovnicu;

– dokaz o stručnoj spremi;

– potvrdu o radnom iskustvu;

– dokaz o udovoljavanju uvjeta natječaja.

Na natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova.

Kandidati koji ispunjavaju opće uvjete natječaja biti će pozvani na razgovor s članovima povjerenstva tijekom kojega će se provesti provjera poznavanja Ugovora o bespovratnim sredstvima i uvjeta natječaja Provedba HKO-a na razini visokog obrazovanja te provjera znanja rada u Word i Excel programu.

Literatura za pripremu kandidata dostupna je na:

O terminima razgovora i rezultatima natječaja svaki kandidat će biti obaviješten putem elektroničke pošte pa je obavezno na zamolbi navesti adresu elektroničke pošte i telefonski broj na kojem je kandidat dostupan.

Nepotpune i nepravovremene prijave na natječaj neće se razmatrati.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim Novinama na adresu: Veterinarski fakultet, Sveučilište u Zagrebu, Urudžbeni ured, Vjekoslava Heinzela 55, 10000 Zagreb s naznakom «Natječaj za koordinatora projekta  „Razvoj visokoobrazovnih standarda zanimanja, standarda kvalifikacije i unaprjeđenje integriranog preddiplomskog i diplomskog studija veterinarske medicine uz primjenu HKO-a na Veterinarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu“.

Dekan
Prof. dr. sc. Nenad Turk