N A T J E Č A J za izbor na suradničko radno mjesto: asistent

VETERINARSKI FAKULTET

Heinzelova 55, 10000 ZAGREB

Raspisuje

– za izbor na suradničko radno mjesto:

– asistent (1 izvršitelj) u znanstvenom području biomedicina i zdravstvo, polju veterinarska medicina, grani veterinarske kliničke znanosti u Klinici za unutarnje bolesti.

– asistent (1 izvršitelj) u znanstvenom području biomedicina i zdravstvo, polju veterinarska medicina, grani veterinarske kliničke znanosti u Zavodu za rendgenologiju, ultrazvučnu dijagnostiku i fizikalnu terapiju, na određeno vrijeme do povratka djelatnice s rodiljnog dopusta.

Prednost: – završen Internship program.

Uz prijavu za natječaj kandidati moraju priložiti:

• životopis,
  • dokaz o državljanstvu,
  • motivacijsko pismo,
  • presliku diplome o završenom studiju veterinarske medicine,
  • prijepis ocjena integriranog preddiplomskog i diplomskog studija veterinarske medicine,
  • dokaz o poznavanju engleskog jezika (razina B2),
  • potvrdu o poznavanju hrvatskog jezika (razina B2) za strane državljane,
  • dokaz o izvannastavnim, znanstvenim, stručnim i ostalim aktivnostima.

Uvjeti su određeni odredbama Zakona o znanosti i visokom obrazovanju, te Statutom i Pravilnik o uvjetima i postupku izbora u zvanja i na odgovarajuća radna mjesta Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravodobno podnesene prijave neće biti razmatrane.

Prijave s potrebnom dokumentacijom i dokazima o ispunjavanju propisanih uvjeta podnose se u elektronskom obliku (u jednom PDF obliku) u Prijemni ured Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na email adresu: pisarnica@vef.unizg.hr u roku od 30 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama.

Dekan
Prof. dr. sc. Marko Samardžija