N A T J E Č A J za izbor u suradničko zvanje i radno mjesto poslijedoktorand

Ulica Vjekoslava Heinzela 55,
10000 ZAGREB

raspisuje

za izbor u suradničko zvanje i radno mjesto:

poslijedoktorand (m/ž) na određeno vrijeme od tri godine za rad na HRZZ projektu „Interakcija nositelj-parazit: odnos tri različita tipa nositelja prema invaziji metiljem Fascioloides magna“ HRZZ-IP-2018-01-8963 s punim radnim vremenom.

Uvjeti:

• završen diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij iz područja prirodnih znanosti, polje biologija
  • doktorat iz područja molekularne biologije ili s temom vezanom uz molekularnu biologiju
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje rada na računalu.

Prednosti:

• objavljeni znanstveno-istraživački radovi u kojima je kandidat sudjelovao kao glavni autor ili koautor
  • do dvije godine od stjecanja doktorata znanosti ili znanstveno-istraživački rad iz područja molekularne biologije nakon stjecanja doktorata
  • radno iskustvo na znanstveno-istraživačkim projektima

Uz prijavu na natječaj pristupnici trebaju priložiti:

• životopis
  • motivacijsko pismo
  • domovnicu
  • dokaz o stručnoj spremi
  • dokaz o stjecanju akademskog stupnja doktor znanosti
  • dokaz o poznavanju engleskoga jezika
  • presliku vozačke dozvole B kategorije
  • popis objavljenih znanstvenih i stručnih radova
  • popis projekata na kojima je kandidat sudjelovao
  • dokaz o poznavanju hrvatskog jezika (razina B2) za strane državljane.

Najbolji kandidati biti će pozvani na razgovor sa stručnim povjerenstvom, uz mogućnost dodatnog testiranja i traženje dostave dodatne dokumentacije.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravodobno podnesene prijave neće biti razmatrane.

Prijave s potrebnom dokumentacijom i dokazima o ispunjavanju propisanih uvjeta podnose se u Prijemni ured Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, (prizemlje), Ulica Vjekoslava Heinzela 55, 10000 Zagreb, u roku 30 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama.

Dekan
Prof. dr. sc. Nenad Turk