N A T J E Č A J za položaj III. vrste – voditelj odsjeka u Uredu za međunarodnu suradnju – 1 izvršitelj

24.07.2019., Natječaji za radna mjesta

Klasa: 100-04/18-01/38,
Ur.broj: 251-61-01/44-18-03
SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
VETERINARSKI FAKULTET
Heinzelova 55, 10000 ZAGREB

raspisuje

za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme na radno mjesto

Uvjeti:

– srednja stručna sprema gimnazijskog ili društvenog usmjerenja

– pet godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

– napredno znanje rada na računalu

– aktivno znanje engleskog jezika.

Prednost:

• sudjelovanje u organizaciji i pripremi domaćih i međunarodnih znanstvenih kongresa, konferencija, ljetnih škola.
  • radno iskustvo i/ili edukacije vezane uz mobilnost nastavnog, nenastavnog osoblja i studenata.

Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti:

• životopis
  • domovnicu
  • dokaz o ispunjavanju uvjeta i prednosti.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Nepotpune i nepravodobno podnesene prijave neće biti razmatrane. Prijave s potrebnom dokumentacijom i dokazima o ispunjavanju propisanih uvjeta podnose se u Prijemni ured Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, (prizemlje), Heinzelova 55, 10000 Zagreb, u roku od 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama.

Dekan
Prof. dr. sc. Nenad Turk