N A T J E Č A J za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme, s punim radnim vremenom na radno mjesto referent u Zavodu za patofiziologiju

06.05.2024., Natječaji za radna mjesta

Klasa: 100-04/24-01/16,
Ur. broj: 251-61-01/44-24-01
SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
VETERINARSKI FAKULTET
Heinzelova 55, 10000 ZAGREB

Raspisuje

N A T J E Č A J

– referent u Zavodu za patofiziologiju na Veterinarskome fakultetu Sveučilišta u Zagrebu – 1 izvršitelj.

Uvjeti natječaja:

Kandidati moraju zadovoljiti slijedeće uvjete:

–           srednja stručna sprema,

–           napredno poznavanje rada na računalu,

–           najmanje godina dana radnog iskustva,

–           aktivno znanje engleskog jezika,

–           dobre socijalne i organizacijske vještine.

Uz prijavu kandidati moraju priložiti:

– molbu ili prijavu na natječaj, gdje je potrebno navesti osobne podatke podnositelja/ice prijave (ime i prezime, OIB, datum i mjesto rođenja, adresa stanovanja, broj telefona/mobitela te adresa elektroničke pošte),

– životopis,

– dokaz o državljanstvu (preslika osobne iskaznice, putovnice ili domovnice),

– dokaz o stručnoj spremi,

– dokaz o radnom stažu  (elektronički zapis odnosno potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje),

– dokaz o znanju engleskog jezika.

Osobe koje se pozivaju na prednost pri zapošljavanju u skladu s odredbama članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.) i kod kojih ne postoje zapreke iz članka 104. tog zakona, osim traženih dokaza o ispunjavanju uvjeta ovog natječaja, dužne su dostaviti svu potrebnu dokumentaciju iz članka 103. tog zakona, kako bi mogle ostvariti tu prednost.

Prednost pri zapošljavanju imaju osobe s završenom srednjom stručnom spremom za laboratorijske tehničare.

Prijavom na natječaj pristupnici daju privolu za obradu osobnih podataka u skladu s propisima kojima je propisana zaštita osobnih podataka za svrhu provedbe natječajnog postupka i rezultata natječaja.

Na natječaj se pod jednakim uvjetima mogu javiti osobe oba spola.

Radni odnos zasniva se uz probni rad od 3 mjeseca.

Nepotpune i nepravovremene prijave na natječaj neće se razmatrati.

Prijave s dokazima i potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta natječaja, podnose se, u roku od 8 dana od objave natječaja osobno ili na adresu: Sveučilište u Zagrebu, Veterinarski fakultet, Urudžbeni ured, Heinzelova 55, Zagreb

Dekan
Prof. dr. sc. Marko Samardžija