NATJEČAJ za izbor u znanstveno-nastavno zvanje

28.11.2018., Natječaji za radna mjesta

Klasa: 100-04/18-01/32, Ur.broj: 251-61-01/44-18-03
SVEUČILIŠTE U ZAGREBU VETERINARSKI FAKULTET
Heinzelova 55, 10000 ZAGREB

Raspisuje

1. za izbor u znanstveno-nastavno zvanje i radno mjesto

• docent, (1 izvršitelj) u znanstveno područje biomedicina i zdravstvo, znanstveno polje veterinarska medicina, grana temeljne i pretkliničke veterinarske znanosti s radnim mjestom u Zavodu za kemiju i biokemiju.

2. za izbor u znanstveno-nastavno zvanje

•  docent, naslovno zvanje (1 izvršitelj) u znanstvenom području biomedicina i zdravstvo, polje veterinarska medicina i grana veterinarsko javno zdravstvo i sigurnost hrane u okviru doktorskog studija iz Veterinarskih znanosti na kolegiju Influenca životinja u javnom zdravstvu.

Uvjeti za točke I. i II. su određeni odredbama Zakona o znanosti i visokom obrazovanju, Odlukom o nužnim uvjetima za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti u postupku izbora u znanstveno-nastavna zvanja Rektorskog zbora, te Statutom i Pravilnik o uvjetima i postupku izbora u zvanja i na odgovarajuća radna mjesta Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Uz prijavu na natječaj pristupnici trebaju priložiti:

• životopis
  • domovnicu
  • dokaz o stručnoj spremi i znanstvenom stupnju
  • dokaze o znanstvenoj, nastavnoj i stručnoj djelatnosti po osnovi Odluke o nužnim uvjetima za ocjenu nastavne i stručne djelatnosti u postupku izbora u znanstveno-nastavna zvanja
  • dokaz o ispunjavanju dodatnih i posebnih uvjeta na temelju Pravilnika o uvjetima i postupku izbora u zvanja i na odgovarajuća radna mjesta
  • dokaz o poznavanju hrvatskog jezika (razina B2) za strane državljane.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravodobno podnesene prijave neće biti razmatrane.

Prijave s potrebnom dokumentacijom i dokazima za ispunjavanje propisanih uvjeta podnose se u Prijamni ured Tajništva Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, (prizemlje), Heinzelova 55, 10000 Zagreb, u roku od 30 dana od objave u Narodnim novinama.

Dekan

Prof. dr. sc. Nenad Turk