BIBLIOMETRIJSKE USLUGE

21.02.2024., Novosti iz knjižnice

Centralna knjižnica Veterinarskog fakulteta je počela s izdavanjem potvrda o zastupljenosti i citiranosti radova znanstvenika i potvrda o statusu časopisa s indeksiranim radovima u relevantnim bazama podataka za djelatnike svoje ustanove. Potvrde su izdaju za potrebe izbora u znanstveno-nastavna i profesionalna zvanja, članstvo u udrugama i uredništvima, prijave za projekte, financiranja i slično, a prema  Pravilniku o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja (NN 28/2017) i Pravilniku o izmjenama i dopunama Pravilnika o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja (NN 111/2022)  u skladu s dostupnim elektroničkim izvorima i bazama podataka dostupnim na Portalu elektroničkih izvora za hrvatsku akademsku i znanstvenu zajednicu. Kako do potvrde na „O Fakultetu->Knjižnica->Usluge knjižnice->Bibliometrijske usluge“.

Pravilnik o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja (NN 28/2017)

Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja (NN 111/2022)

Portal elektroničkih izvora za hrvatsku akademsku i znanstvenu zajednicu