Dan studentske znanosti – 5. studenoga 2021.

29.10.2021., Novosti

Prvi Dan studentske znanosti održat će se u petak 5. studenoga 2021. godine u Velikoj predavaonici Veterinarskoga fakulteta s početkom u 12.15 sati. Cilj je ovoga događaja približiti znanost studentima te omogućiti veću uključenost studenata u projektne aktivnosti na Veterinarskom fakultetu. U tu svrhu svoja istraživanja i iskustva u znanstvenom radu izložit će ovogodišnji dobitnici Rektorove nagrade, a odabrani voditelji projekata dat će kratki prikaz projektnih ciljeva i rada na projektu kao i mogućnosti za uključivanje studenata u projektne aktivnosti. Detaljan program bit će dostupan sljedeći tjedan. Pozivamo Vas da u što većem broju posjetite ovaj Dan studentske znanosti koji se na našem fakultetu održava prvi put.

Program Dana studentske znanosti