Dodjela diplome završenog internship programa

01.02.2023., Novosti

Jednogodišnje tzv. internship programe iz područja kliničkih znanosti, Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu provodi od 1.12.2018. godine, a nove diplome dodijeljene su nedavno.
U Sjedničkoj dvorani Fakulteta 26. siječnja 2023. godine, diplome uspješno završenog internship programa dvjema polaznicama, Roberti Čordaš, dr. med. vet. i Ani Ševerdiji, dr. med. vet. dodijelio je dekan prof. dr. sc. Marko Samardžija, u prisutnosti prof. dr. sc. Nikše Leme, Diplomate EVBS® (europski specijalist veterinarske dermatologije) kao voditelja Internship programa na Fakultetu, pročelnice klinika Fakulteta izv. prof. dr. sc. Mirne Brkljačić i prof. dr. sc. Nine Maćešića, prodekana za znanost, poslijediplomske studije i međunarodnu suradnju.

Čestitamo kolegicama!
Izvor: veterina.com.hr