Dani karijera na Veterinarskom fakultetu

12.05.2022., Događanja, URKAPS

Prvi Dani Karijera Veterinarskog fakulteta održat će se na Veterinarskom fakultetu od 16. – 19. 5. 2022.

Program je zamišljen kao upoznavanje studenata Veterinarskog fakulteta sa svim mogućnostima koje imaju nakon završetka studija i odvijat će se kroz niz programa. Pridružite nam se!

16.5.2022., 15:00  Velika dvorana

Predstavljanje rada Ureda za razvoj karijere, akademsko i psihološko savjetovanje i pozivno predavanje dr. med. vet. Matije Deriša, Cabinet Vétérinaire de la Charbonnière SA – KONTINUIRANIM RADOM DO SPECIJALIZACIJE

17.5.2022.

13:00  Velika dvorana: Hrvatski zavod za zapošljavanje – Kako se uspješno predstaviti pred poslodavcem kroz životopis i molbu. Na radionici može prisustvovati do 30 sudionika, a trajanje je 1 sat i 30 minuta.

15:00  Velika dvorana: ZICER Startup Factory – od ideje do uspješnog startupa

Predstavit će Startup Factory, a osnivači startupa Digicyte prenijet će svoje iskustvo –  trajanje 45 minuta.  Na ovom predstavljanju studenti će saznati sve o prednostima ulaska u Startup Factory i upoznati se s Digicyteom te njihovom inovacijom i vizijom za budućnost.

18.5.2022., 10:00 – 14:00 Kolonade

KARIJERNI KUTAK – Susret s potencijalnim poslodavcima – mogućnost neformalnog upoznavanja i informiranja

19.5.2022., 17:00 – 19:00 Uredske prostorije i  Sjednička dvorana

SIMULACIJE RAZGOVORA ZA POSAO – Studenti pomoću igre uloga isprobavaju i uvježbavaju svoje komunikacijske i prezentacijske vještine. Studenti će moći isprobati 7 različitih simuliranih razgovora za posao. Naglasak je na umijeću predstavljanja, samoregulaciji i kreativnom snalaženju u nepoznatoj situaciji.

Molim vas prijavite se na sljedećem linku: https://docs.google.com/forms/d/11EspemoLP5-MBrdZXlCLJ1ct-TnOBK0JJu5SGUEHtwo/edit

20.5.2022., 10:00 – 12:00 Studentske prostorije

KREATIVNI POSLOVNI DORUČAK – studentska razmjena iskustava i ideja dobivenih na Danima karijera uz tost sendviče, kavu, čaj i sokove

Organizacija Dana Karijera omogućena je kroz projekt “Unapređenje stručne prakse na farmskim životinjama i konjima na Veterinarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu-VETFARM“, UP.03.1.1.04.0045, ESF. Projekt sufinancira Europska unija iz Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali.