6. generacija internship programa Male životinje

08.05.2024., Događanja

Šestu godinu zaredom Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu s ponosom dodjeljuje potvrdnice kandidatima koji su pohađali Internship program Male životinje.

Dekan prof. dr. sc. Marko Samardžija i prodekan za znanost, poslijediplomske studije i međunarodnu suradnju prof. dr. sc. Nino Maćešić dana  7. svibnja 2024. godine uručili su potvrdnice doktoricama veterinarske medicine koje su u akademskoj godini 2023./2024. za jednogodišnje razdoblje usavršavanja uspješno završile Internship program Male životinje Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Polaznice su ovaj program završile pod vodstvom europskog specijalista veterinarske dermatologije prof. dr. sc. Nikše Leme, EBVS®, i zamjenice voditelja izv. prof. dr. sc. Mirne Brkljačić.

Veterinarski fakultet iz godine u godinu zaprima sve veći broj prijava doktora veterinarske medicine za pohađanje Internship programa te su iz toga razloga povećana sredstva za financiranje samoga programa.

Čestitamo kolegicama PAULI ĆURIĆ, dr. med. vet., PETRI PIRŠIĆ, dr. med. vet., i KLARI KLAŠTERKA, dr. med. vet. na završenom Internship programu Male životinje.