Objavljen program 8. kongresa Veterinarska znanost i struka

02.10.2019., Događanja

Objavljen je detaljni program 8. međunarodnog kongresa Veterinarska znanost i struka koji se od 10. – 12. listopada 2019. održava na Veterinarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

U tri dana sudionici će moći prisustvovati zanimljivim pozvanim predavanjima, usmenim izlaganjima i radionicama. Na Veterinarskom fakultetu će se okupiti eminentni stručnjaci iz Hrvatske i svijeta, mladi doktorandi i veterinari praktičari željni usavršavanja, ali i studenti veterinarske medicine za koje je ulaz slobodan, a u subotu otvaramo vrata fakulteta i građanstvu.

Sukladno Pravilniku o stručnom usavršavanju doktora veterinarske medicine, a prema dopisu Hrvatske veterinarske komore, pasivno sudjelovanje na kongresu bodovat će se s 4 boda, a aktivno s 10 bodova. Sudjelovanje na radionici dodatno će se bodovati s 3 boda.

Skinite program kongresa na https://vzs2019.eu/program/.

Sva predavanja bit će održana na engleskom jeziku.