Otvorenje izložbe „Ljepota krajolika, bogatstvo doživljaja“

25.11.2019., Događanja

Pozivamo Vas na otvorenje izložbe „Ljepota krajolika, bogatstvo doživljaja“ akademskog slikara Ivice Vlašića u utorak 3. prosinca 2019. godine u 12 sati na Veterinarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Povodom stote obljetnice Veterinarskoga fakulteta u Zagrebu ovaj akademski slikar iz Livna, Bosna i Hercegovina, poznat po svojoj stilskoj osobitosti, realističnom prikazu veličanstvenosti pejzaža u kombinaciji s dinamičnošću savršene ljepote konja, počastit će nas izložbom svojih djela na prvome katu glavne zgrade Fakulteta.

Svojim djelima Ivica Vlašić, dobitnik brojnih nagrada i priznanja, na suptilan i emocionalan način donosi nam savršenstvo prirode i na najbolji način svjedoči o plemenitosti veterinarske struke u čijim je temeljima očuvanje zdravlja konja.

Izložbu će otvoriti dekan Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Nenad Turk i profesor povijesti umjetnosti Stanko Špoljarić.

Veselimo se Vašem dolasku!

Pozivnica za izložbu Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

plakatA4