Radionica emergentne i zapostavljene zoonoze u kontekstu “Jednog zdravlja”

02.10.2018., Događanja

Radionica s međunarodnim sudjelovanjem Emergentne i zapostavljene zoonoze u kontekstu “Jednog zdravlja” u organizaciji Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, Hrvatskog veterinarskog instituta te Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održat će se od 18. do 19. listopada 2018. godine na Veterinarskom fakultetu (klinička dvorana), Heinzelova 55, Zagreb.

Na radionici će doktori veterinarske medicine, liječnici te znanstvenici drugih struka iz zemlje i inozemstva obuhvatiti različite aktualne teme poput:

– Emergentne i reemergentne zoonoze u kontekstu “Jednog zdravlja”
– Zoonoze u Hrvatskoj u kontekstu “Jednog zdravlja”
– Novosti u dijagnostici emergentnih i reemergentnih zoonoza
– Dijagnostika zoonoza na području Hrvatske
– Klinički aspekti emergentnih i zapostavljenih zoonoza – prikazi slučajeva
– Zapostavljene zoonoze
– Okrugli stol: Praćenje i prevencija emergentnih i reemergentnih zoonoza na području HrvatskeZa ostale detalje kao i informacije o prije

Zbog ograničenog broja sudionika molimo prijavite sudjelovanje na e-mail voditelja:

ljubo.barbic@vef.hr ili tatjana.vilibic-cavlek@hzjz.hr

Prijave su otvorene do popunjavanja broja sudionika. Kotizacija za sudjelovanje na skupu ne plaća se.

Ključne riječi: