Smotra Sveučilišta u Zagrebu 21. – 23. studenoga 2019.

20.11.2019., Događanja

Pozivamo vas da nam se pridružite na Smotri Sveučilišta u Zagrebu koja se ove godine održava od 21. do 23. studenoga u Studentskom centru u Savskoj 25. Uz sastavnice Sveučilišta u Zagrebu na smotri će se predstaviti i druga sveučilišta, veleučilišta i visoke škole.

Veterinarski je fakultet više puta bio nagrađivan na Smotri, a posljednje je dvije godine dobio priznanje za najoriginalnije predstavljanje. Stoga smo i ove godine pripremili atraktivan program. Slaveći 2019. kao stotu obljetnicu Fakulteta i visokoškolskog obrazovanja doktora veterinarske medicine, predstavit ćemo vam Veterinarski fakultet nekad i sadstaro i novo. Što vas očekuje na štandu Veterinarskoga fakulteta, doznat ćete posjetite li nas sljedećih dana u Savskoj cesti 25. Za posjetitelje će smotra biti otvorena u četvrtak i petak, 21. i 22. studenoga, od 10 do 18 sati, a u subotu 23. studenoga od 9 do 15 sati. Ulaz na Smotru je besplatan.

Poveznica: http://www.unizg.hr/nc/vijest/article/smotra-sveucilista-u-zagrebu-od-21-do-23-studenoga-2019/

smotra-SuZ-2019-program