Srce, Ceu: Deveti MoodleMoot Hrvatska 2019

15.05.2019., Događanja

Poštovani,

bilo bi nam drago da se nastavnici i predstavnici za e-učenje sastavnica Sveučilišta u zagrebu odazovu u što većem broju i predstave svoja iskustva u radu sa sustavom Moodle na ovogodišenjem Moodlemootu Hrvatska 2019.

Sigurni smo da imate što pokazati, a prilika da podijelite svoja iskustva s drugima i steknete nova, te razmijenite mišljenja i znanja s drugima je neprocjenjiva.

petak, 7. lipnja 2019.

Sveučilišni računski centar Srce

POZIV ZA PRIJAVU IZLAGANJA
Pozivamo vas da nam se i ove godine pridružite na 9. Moodlemootu Hrvatska –  tradicionalnom okupljanju moodlera i svih koji koriste sustav Moodle ili ga žele upoznati i čuti iskustva drugih.
MoodleMoot Hrvatska 2019. održat će se u petak, 7. lipnja 2019. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra Srce. Deveti Moodlemoot Hrvatska organiziraju Centar za e-učenje Srca i Centar potpore e-učenju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Sustav Moodle je najrašireniji sustav za e-učenje baziran na otvorenom pristupu u svijetu, s preko 155 milijuna korisnika u više od 230 zemalja. Sustav Moodle najviše se koristi i u Hrvatskoj. Moodlemoot je namijenjen svima koji se bave sustavom Moodle bilo kao korisnici, administratori ili developeri ili su zainteresirani upoznati se s ovim sustavom i čuti iskustva drugih.

Važnost ovakvih događanja koja se održavaju širom svijeta je povezivanje i izmjena ideja, znanja i prakse između sudionika.

Stoga vas pozivamo da nam se pridružite kao predavač ili sudionik te u ugodnoj i kreativnoj atmosferi steknete nova poznanstva i prilike za suradnju.

PRIJAVA IZLAGANJA
Pozivamo vas da predstavite svoja iskustva u radu sa sustavom Moodle te s primjenom e-učenja u nastavi.  Više o temama i načinima za prijavu izlaganja možete pronaći na web stranicama https://www.srce.unizg.hr/moodlemoot-2019.

VAŽNI DATUMI
Prijava izlaganja: do 20. svibnja 2019.
Prijave za sudjelovanje: od 21. svibnja 2019.

MJESTO ODRŽAVANJA:
Sveučilišni računski centar