WSAVA global Dental Guidelines na Veterinarskom fakultetu

29.11.2018., Događanja

Velika nam je čast obavijestiti vas da će se 1. prosinca u kliničkoj predavaonici Veterinarskog fakulteta održati skup pod nazivom WSAVA Global Dental Guidelines u organizacija WSAVA – World Small Animal Veterinary Association i Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Cilj je skupa promocija i edukacija u području veterinarske stomatologije, a glavna je predavačica dr. sc. Ana Nemec, DAVDC/DEVDC iz Slovenije. Uz kolegicu Nemec predavanja će održati dr. sc. Janoš Butinar, voditelj Bolnice za živali iz Slovenije te djelatnici Veterinarskog fakulteta Mirta Vučković, dr. med. vet i akademik Dražen Matičić.

Sponzor događanja je tvrtka DDL Zagreb d.o.o., u čijem se portfelju nalaze i neki globalni sponzori ovog skupa, koji je u Zagreb došao nakon Kijeva, Moskve, Postojne, Sarajeva i Beograda.

Program događanja WSAVA

Odluka Hrvatske veterinarske komore o bodovanju skupa

Ključne riječi: