Filatelistička izložba na Veterinarskom fakultetu

03.06.2019., Novosti

S namjerom uveličavanja dostojanstvenog obilježavanja stote obljetnice osnutka i rada našeg Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu uspjeli smo ishoditi izdavanje prigodne poštanske marke, na dan obilježavanja 100. obljetnice, 13. studenog 2019. godine. Paralelno s predstavljanjem prigodne poštanske marke biti će upriličeno otvorenje tematske filatelističke izložbe u organizaciji doktora veterinarske medicine, dugogodišnjih filatelista amatera.

U smislu najave i promocije filatelističkih događanja u studenom, za vrijeme trajanja 32. godišnje skupštine EAEVE-a, izložen je prigodan pano s poštanskim markama izdanim povodom 50.-te obljetnice Veterinarskog fakulteta. Za vrijeme trajanja edukativne izložbe Reptilomanija+ promoviran je drugi  pano pod naslovom „Gmazovi na poštanskim markama Republike Hrvatske“. Očekujemo velik odaziv najavljenim događanjima, obzirom da se radi o prvoj takvoj izložbi u prostorima Veterinarskog fakulteta, u dugih 100 godina povijesti. Radujemo se Vašem dolasku!