Izaslanstvo Veterinarskog fakulteta u posjetu predsjedniku Republike Hrvatske

04.12.2023., Događanja, Novosti

Danas, 4. prosinca 2023. godine Predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović primio je u audijenciju izaslanstvo Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu predvođeno dekanom prof. dr. sc. Markom Samardžijom. U izaslanstvu su bili prodekanica za integrirani studij i studente Ksenija Vlahović, prodekan za financijsko poslovanje i investicije Hrvoje Capak, prodekan za znanost, poslijediplomske studije i međunarodnu suradnju Nino Maćešić, prodekan za studij na engleskom jeziku i cjeloživotno učenje Marko Pećin i prodekanica za kontrolu kvalitete Gordana Gregurić Gračner.

Predsjednik je s izaslanstvom razgovarao o važnoj ulozi Fakulteta u kontekstu razvoja veterinarske struke te o aktualnim problemima u struci kao što je pojava afričke svinjske kuge.

Sastanku je prisustvovala i savjetnica Predsjednika za odgoj i obrazovanje Jadranka Žarković.