Izdan priručnik ”Afrička svinjska kuga u divljih svinja – osnove i mjere sprječavanja”

22.03.2024., Događanja, Novosti

Veterinarski fakultet izdao je Priručnik pod nazivom ”Afrička svinjska kuga u divljih svinja – osnove i mjere sprječavanja”. Autori Priručnika su prof. dr. sc. Nenad Turk, prof. dr. sc. Dean Konjević, DECZM, izv. prof. dr. sc. Mario Ostović, dr. sc. Miljenko Bujanić i Ivana Sabolek, dr. med. vet. Ovaj Priručnik o iznimno značajnoj bolesti u Republici Hrvatskoj i šire, namijenjen je primarno veterinarima, studentima veterinarske medicine i lovcima, ali i svima zainteresiranima za ovu bolest u divljih svinja. Priručnik je dostupan na web stranici Veterinarskog fakulteta u pdf verziji te se može preuzeti bez naknade.

Afrička svinjska kuga u divljih svinja – osnove i mjere sprječavanja_compressed

prof. dr. sc. Dean Konjević, Dipl. ECZM