Na klinikama fakulteta postavljeni šatori umjesto čekaonica za vlasnike pacijenata

16.10.2020., Novosti

Poštovani vlasnici, pandemija je u naš svakodnevni rad unijela brojne promjene, a jedna od njih je i zabrana ulaska vlasnika u čekaonice u svrhu zaštite zdravlja i vlasnika i djelatnika Veterinarskog fakulteta. U cilju osiguravanja adekvatnih uvjeta tijekom čekanja pacijenata i njihovih vlasnika, naročito pri nepovoljnim vremenskim uvjetima, na Veterinarskom fakultetu danas su postavljeni šatori.  U susret nam je izašao Grad Zagreb, a danas i pripadnici Bojne za opću logističku potporu Zapovjedništva za potporu, sukladno Odluci ministra obrane Republike Hrvatske i zapovjedi načelnika Glavnog stožera OSRH, te su nam pružili potporu postavljanjem tri polja šatora M70.

Srdačno zahvaljujemo na pomoći te se nadamo da će to doprinijeti zaštiti zdravlja svih nas.