Natječaj za dodjelu dvije stipendije i Godišnje nagrade Genere d.d.

18.10.2023., Novosti

Tvrtka Genera, članica Dechra grupe i vodeći proizvođač veterinarsko-medicinskih proizvoda za zaštitu zdravlja u Republici Hrvatskoj, već godinama stipendira i podupire studente Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. I ove je godine raspisan natječaj koji traje do 31. listopada 2023., a natječajna se dokumentacija dostavlja na e-adresu zg.hr@dechra.com.

Na Natječaj za podnošenje prijava za dodjelu Godišnje nagrade Genere d.d. u 2023. godini mogu se prijaviti studenti 2. do 6. godine Sveučilišnog integriranog prijediplomskog i diplomskog studija Veterinarska medicina na hrvatskom jeziku. Dodjelom jednokratne nagrade u iznosu od 1.000,00 EUR odaje se priznanje za uspjeh u studiju i dodatnim aktivnostima u znanstvenom i stručnom radu.

Na Natječaj za podnošenje prijava za dodjelu stipendije Genere d.d. mogu se javiti svi redoviti studenti 5. i 6. godine Sveučilišnog integriranog prijediplomskog i diplomskog studija Veterinarska medicina na hrvatskom jeziku koji imaju prosjek ocjena veći od 4,00. Dodjeljuju se dvije stipendije u mjesečnom iznosu od 232,00 EUR. Osim novčane potpore stipendisti će imati priliku upoznati se s praktičnom primjenom teorijskog znanja u proizvodnim procesima, kontroli kvalitete i razvoju proizvoda Genere d.d.

Godišnja nagrada i stipendije studentima će se uručiti na Svečanoj sjednici Fakultetskoga vijeća povodom Dana Veterinarskoga fakulteta u petak 10. studenoga 2023.

Uvjeti natječaja za dodjelu nagrade i stipendije:

2023 Genera nagrada

2023 Genera stipendija