Natječaj za dodjelu stipendije Agroproteinke d.d.

21.10.2023., Novosti

Agroproteinka d.d. dodjeljuje jednu stipendiju u mjesečnom iznosu od 200,00 € redovitom studentu/studentici 4., 5. ili 6. godine Sveučilišnog integriranog prijediplomskog i diplomskog studija Veterinarska medicina. Na natječaj se mogu prijaviti svi studenti/studentice 4., 5. ili 6. godine čiji je prosjek ocjena veći od 3,50.

Natječajni materijal treba sadržavati motivacijsko pismo, životopis, potvrdu o upisanom redovitom studiju s prijepisom ocjena, te barem jednu preporuku nastavnika ili stručnjaka koji djeluje u području veterinarske struke. Prijave se dostavljaju na e-adresu: kadrovska.sluzba@agroproteinka.hr  s naznakom: STIPENDIJA u predmetu.

Stipendiranjem studenata veterinarske medicine Agroproteinka d.d. želi istaknuti važnost veterinarske struke  u zbrinjavanju životinjskih nusproizvoda te potaknuti buduće mlade stručnjake da se tome posebno posvete. Uz stipendiju, stipendist će imati i mogućnost praktičnog rada i usavršavanja u području zbrinjavanja životinjskih nusproizvoda.

Natječaj je otvoren do 31. listopada 2023., a stipendija će se dodijeliti na Svečanoj sjednici povodom Dana Veterinarskoga fakulteta 10. studenoga 2023.

Uvjeti natječaja:

Natječaj za stipendiju Agroproteinke